Spoty reklamowe i filmy promocyjne – produkcja.

Filmy dla Twojego biznesu

Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmów. Tworzymy filmy korporacyjne, promocyjne, wizerunkowe, instruktażowe, sferyczne, a także spoty reklamowe i internetowe.

Sesje zdjęciowe

Wykonujemy zdjęcia na zamówienie: sesje korporacyjne i biznesowe. Korzystamy z innowacyjnych narzędzi do fotografowania produktów.

Animacje dla Twojej firmy

Tworzymy animacje reklamowe, explainer videos, animacje postaci, a także animacje 3D odwzorowujące dowolne produkty lub przestrzenie

 

Prezentacja korporacyjna (film korporacyjny) wykorzystywana jest zarówno do komunikacji wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. Jej głównym celem jest budowanie pozytywnego wrażenia oraz prestiżu firmy wśród potencjalnych klientów, partnerów oraz pracowników i kandydatów. Bardzo dobrze nadaje się także na targi, przy poszukiwaniu sponsorów, w akcjach rekrutacyjnych, itp. To nietypowy, nadal jeszcze rzadko wykorzystywany rodzaj prezentacji, co sprawia, że więcej odbiorców pamięta tak oryginalne rozwiązanie.

Film wizerunkowy dla biznesu ma duże znaczenie, ponieważ w swojej narracji przedstawia przedsiębiorstwo oraz ludzi, którzy je tworzą. W atrakcyjny i nowoczesny sposób możemy zaprezentować działalność firmy, jej główne zalety, zdobyte przez nią doświadczenie oraz osiągnięcia, poparte nagrodami i wyróżnieniami. Buduje świadomość marki, podkreślając jej profesjonalizm.

Ogromny potencjał contentu video sprawia, że YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką w Polsce, a aplikacje, takie jak TikTok czy Instagram, oparte w dużej mierze na przekazie video, generują mnóstwo odbiorców. Z raportów prowadzonych w ostatnich latach wynika, że za ponad 90% ruchu w Internecie odpowiedzialne jest wideo.

Filmy promocyjne mają dużą wartość, dlatego czasami lepiej przedstawić coś obrazem niż słowami. W dzisiejszych czasach ogromne znaczenie ma to, w jaki sposób odbiorcy pozyskują publikowane treści. Według raportu Facebook Business filmy reklamowe szybciej i na dłużej potrafią zdobyć zainteresowanie grupy docelowej.

Zajmujemy się produkcją wideo. Przygotowujemy filmy reklamowe na Instagram, Facebook, jak i materiały video na YouTube. Posiadamy doświadczenie w produkcji filmów reklamowych. Współpracujemy z zespołem operatorów, dźwiękowców i montażystów, którzy profesjonalnie przygotują relację z wydarzeń czy filmy promocyjne. Dostarczamy dużej dawki dobrych treści w sensownych cenach.

Produkcja każdego filmu promocyjnego wydaje się prosta jak bułka z masłem, choć w tym wypadku ,,wydaje się” to słowo klucz. W VentiMedia bardziej niż bułki z masłem lubimy wyzwania, dlatego robimy wszystko, aby wideo było wartościowe jak dobrze zbilansowany posiłek. Od samego początku współpracujemy z klientem, wsłuchujemy się w jego potrzeby i realizujemy wizje. Zapraszamy go do wstępnych prac nad scenariuszem naszych nagrań, tak aby z produkcji wycisnąć jak najwięcej. Reżyserujemy, montujemy, publikujemy… – o nic nie musisz się martwić!