Fotografia produktowa, reklamowa, zdjęcia produktowe, packshoty

 

Nasze studio fotograficzne przygotowuje zdjęcia, które są idealnie dostosowane do formatów używanych między innymi w mediach społecznościowych, prasie codziennej, magazynach, na stronach internetowych, newsletterach, ulotkach, katalogach czy bilbordach, roll-upach i banerach. Wysoka rozdzielczość i troska o każdy szczegół przekładają się na efektowną i skuteczną reklamę. Z naszą pomocą kampania reklamowa na pewno będzie dużo efektywniejsza.

Chcesz wypromować firmę, usługę lub produkt? Dobrze trafiłeś. Obraz potrafi dziś sprzedać wszystko, a my zajmujemy się profesjonalną fotografią marketingowo-biznesową. Wykonujemy packshoty i kompozycje produktowe, a także portrety biznesowe i fotorelacje z imprez firmowych. Mamy też doświadczenie w wykonywaniu zdjęć architektury i wnętrz na potrzeby prezentacji miejsc. Dobre zdjęcia produktów mogą zwiększyć Twoją sprzedaż nawet o 50 proc. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, a pozostaniesz z nami na wiele lat!

VentiMedia składa się z młodych ludzi, którzy mają otwarte umysły i bardzo skrupulatne podejście do wykonywanych obowiązków. Każdy z nas ma swoje zadania, dzięki czemu nie robimy tysiąca rzeczy na raz a w pełni skupiamy się na Twoim zleceniu. Zajmujemy się studyjną fotografią reklamową produktów. Wykonujemy zarówno zdjęcia na białym tle (tzw packshoty) na przykład do sklepu internetowego czy katalogu, jak również zaawansowane zdjęcia reklamowe. Fotografujemy produkty z każdej branży, ubrania, obuwie czy biżuterię. U nas zlecisz sesję produktową do social media.

Zdjęcia produktów realizowane na białym lub transparentnym tle czyli tzw. Packshoty to nasz konik i zarazem absolutny bestseller. Codziennie realizujemy kilkanaście różnych projektów z zakresu profesjonalnej fotografii produktowej, dostarczając Klientom z branży E-Commerce – wysokiej jakości zdjęcia produktów. Od ponad 5 lat zrealizowaliśmy już kilkanaście tysięcy fotografii produktowych, które zwiększyły ruch na stronach naszych Klientów i wygenerowały duży wzrost sprzedaży – zapewniając tym samym wysoki współczynnik wzrostu z inwestycji w fotografię produktową! Zdjęcia produktowe wykorzystywane są w Internecie – na stronach WWW, w sklepach internetowych czy na portalach aukcyjnych takich jak Allegro, Amazon czy Ebay.

Packshoty znajdują zastosowanie również w materiałach drukowanych takich jak katalogi, broszury czy ulotki reklamowe.