Fotografia produktowa, reklamowa, zdjęcia produktowe, packshoty

 

Nasze studio fotograficzne przygotowuje zdjęcia, które są idealnie dostosowane do formatów używanych między innymi w mediach społecznościowych, prasie codziennej, magazynach, na stronach internetowych, newsletterach, ulotkach, katalogach czy bilbordach, roll-upach i banerach. Wysoka rozdzielczość i troska o każdy szczegół przekładają się na efektowną i skuteczną reklamę. Z naszą pomocą kampania reklamowa na pewno będzie dużo efektywniejsza.

Chcesz wypromować firmę, usługę lub produkt? Dobrze trafiłeś. Obraz potrafi dziś sprzedać wszystko, a my zajmujemy się profesjonalną fotografią marketingowo-biznesową. Wykonujemy packshoty i kompozycje produktowe, a także portrety biznesowe i fotorelacje z imprez firmowych. Mamy też doświadczenie w wykonywaniu zdjęć architektury i wnętrz na potrzeby prezentacji miejsc. Dobre zdjęcia produktów mogą zwiększyć Twoją sprzedaż nawet o 50 proc. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, a pozostaniesz z nami na wiele lat!

VentiMedia składa się z młodych ludzi, którzy mają otwarte umysły i bardzo skrupulatne podejście do wykonywanych obowiązków. Każdy z nas ma swoje zadania, dzięki czemu nie robimy tysiąca rzeczy na raz a w pełni skupiamy się na Twoim zleceniu. Zajmujemy się studyjną fotografią reklamową produktów. Wykonujemy zarówno zdjęcia na białym tle (tzw packshoty) na przykład do sklepu internetowego czy katalogu, jak również zaawansowane zdjęcia reklamowe. Fotografujemy produkty z każdej branży, ubrania, obuwie czy biżuterię. U nas zlecisz sesję produktową do social media.

Fotografia produktowa musi spełniać określone wymogi techniczne i jakościowe, ponadto realizować cele biznesowe. Fotografia produktowa jest z całą pewnością podstawą sukcesu w sprzedaży internetowej. W większości przypadków to właśnie rodzaj, jakość i ilość fotografii produktowej decyduje o tym czy klient dokona zakupu, ponieważ wygląd jest jedną z podstawowych cech, które konsument bierze pod uwagę kupując w sklepie internetowym. Fotografia produktowa to nie tylko ładne zdjęcia, zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej formy prezentacji produktu jak i wysoką skuteczność przygotowanych przez nas fotografii reklamowych.